Post: Specialist raportare

Vino și tu în echipa noastră !!!

Dacă ești un tînăr specialist, cu ambiții mari și dornic să evoluez intr-un mediu de lucru performant, noi îți oferim opotunități  de a realiza visurile!!!

Cerințe:
- Studii superioare economice / financiare/ statistică.
- Foarte bune capacitati de analiza, sinteza si de planificare.

- Utilizator experimentat MC Office (Excel, 1C)
- Bune abilitati de comunicare verbala/scrisa (rom/rus)
- Capacitatea de a lucra în echipă în conditii de sarcini multiple în regim de prioritare.

Responsabilităţi:
- întocmeste si prezinta raportările privind produsele de creditare;
- Monitorizeaza în permanență evolutia indicatorilor cheie
- Administrează, colecteaza si evalueaza datele privind riscurile din punct de vedere cantitativ si calitativ

Compania oferă:
- Program de lucru luni-vineri 9.00-18.00 (pauza de masa 13.00-14.00);
- Amplasarea Oficiului in centrul Chisinaului
- Carieră avantajoasă într-o companie financiară prosperă;
- Angajarea oficială cu asigurarea intregului pachet social;
- Remunerarea lunară motivantă.

Persoanele interesate vor expedia CV-ul pe adresa [email protected]